از اینکه کوشش می کنم خوش حالم................از پیشرفتی که کرده ام شادم (خوش حالم ) ................ از وقت خودم بهتر استفاده میکنم................تا موفقیت کامل ، فاصله ی چندانی ندارم................دوست دارم بیشتر تلاش کنم................مطمئنم که موفق می شوم................هنوز فرصت جبران دارم به اطلاع والدین محترم می رساند اردوی تفریحی در محل مجموعه توریستی تفریحی دهکده شاندیز برگزار میگردد

توزیع شیر مدارس

مشهد ـ مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: از امروز تا ایام امتحانات، حداقل ۴۰ نوبت توزیع شیر در مدارس برای جمعیت یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفری دانش آموزان سطح استان خواهیم داشت.

به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا کاظمی ظهر چهارشنبه در دبستان پسرانه ای در ناحیه پنج آموزش و پرورش مشهد، با اشاره به تاخیر دو ماهه پیش آمده در توزیع شیر رایگان در مدارس، اظهار کرد: در حال حاضر مشکل اعتباری برای تامین و توزیع شیر رایگان در مدارس نداریم و با توجه به در پیش بودن امتحانات پیش بینی می شود که بتوانیم از امروز حداقل ۴۰ نوبت توزیع شیر در مدارس برای جمعیت یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفری دانش آموزان سطح استان داشته باشیم.

وی افزود: میانگین توزیع شیر در مدارس با گستره استانهای کشور در سال گذشته ۵۰ نوبت بوده است و خراسان رضوی در سال گذشته با توزیع ۶۲ نوبت توزیع شیر، رتبه نخست کشور را بخود اختصاص داد.

وی عنوان کرد: در سال جاری توزیع شیر رایگان با مسئولیت مستقیم سازمان دانش آموزی در خراسان رضوی اجرا خواهد شد.

 

برچسب ها: بهداشت و تغذیه

یکشنبه 19/10/1395 , 14:41
0

نظرات

نکته :
- نظرات شما ممکن است فقط بعد از تایید مدیر نمایش داده شوند .
- لطفا از زبان پارسی برای نظر دادن استفاده کنید  • هیچ نظری ثبت نشده است

    شما اولین نفر باشید !

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند

CAPTCHA Image Reload Image


خرید شارژ و پرداخت قبوض آمار بازدید